Për një mosmarrëveshje burrë e grua bëhen ‘llom’ mes veti në Dragash

  • E.K /
  • 18 June 2022 - 10:11
Për një mosmarrëveshje burrë e grua bëhen ‘llom’ mes veti në Dragash

Burrë e grua janë rrahur mes veti dje gjatë ditë në Dragash, njofton Policia e Kosovë.

Sipas policisë, deri tek përleshja në mes tyre kishte ardhur si pasojë e mosmarrëveshje.

Me vendim të prokurorit, palët janë liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt.

“Dragash 17.06.2022 – 16:30. Janë shoqëruar në stacionin policor burrë e grua, pasi që pas një mosmarrëveshje janë përleshur në mes vete. Me vendim të prokurorit, palët janë liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt”, thuhet në raoport.

(Kosova Sot Online)