Një trup gjendet në bodrumin e një shtëpie, ishte i mbuluar me beton

  • E.K /
  • 29 June 2022 - 08:36
Një trup gjendet në bodrumin e një shtëpie, ishte i mbuluar me beton

Në bodrumin e shtëpisë ku u gjet të hënën trupi i pajetë i një 38-vjeçareje në Serbi, policia gjeti një kufomë të mbuluar me beton mbrëmjen e djeshme. Shtëpia gjendet në fshatin Veliko Tërnjanë afër Leskovcit në Serbi, raporton agjencia kroate e lajmeve, Index.

“Trupi është gjetur, është urdhëruar autopsia, hetimet janë duke vazhduar dhe do të vazhdojnë nesër”, tha mbrëmë për Kurir zëdhënësja e Policisë së Leskovcit, Marija Sokoloviq.

Ndonëse policia thotë se ende nuk e di identitetin e personit, trupi i të cilit u gjet, Kurir lëshoi ​​një deklaratë anonime seleksionimi duke thënë se ishte bashkëshorti i një gruaje 38-vjeçare.

Mësohet se policia e gjeti trupin pasi i dashuri shkoi në polici dhe raportoi se 38-vjeçarja kishte vrarë burrin e saj dhe e kishte fshehur trupin në bodrumin e shtëpisë.

Trupi i pajetë i gruas është gjetur në një objekt në oborrin e shtëpisë, ndërsa pak ditë më parë u raportua për zhdukjen e saj.

(Kosova Sot Online)