“Familja më është lëndu…”, Ganimete Musliu iu përgjigjet komenteve, fyerjeve e sharjeve

  • E.K /
  • 26 July 2022 - 10:25
“Familja më është lëndu…”, Ganimete Musliu iu përgjigjet komenteve, fyerjeve e sharjeve

Rrëfimi i deputetes, Ganimete Musliu, ka vazhduar edhe për komentet e shumta nëpër rrjete sociale që i bëhen asaj. Jo rrallëherë ajo është pre e tyre, por duket se atë nuk e pengojnë aspak ndonëse është e vetëdijshme që familja e saj shpesh është lënduar. Gjithsesi, ajo deklaroi se nuk jeton për komentuesit, mundohet të mos bëjë keq dhe kjo ka rëndësi për të.

“Unë e kam jetën time, e di që kam edhe shumë adhurues, nuk jetoj unë për komentues”, pohoi mes tjerash ajo.

(Kosova Sot Online)