Mërgimtari nga Italia: M’ka marr malli për smoka dhe pite

  • E.K /
  • 17 August 2022 - 09:29
Mërgimtari nga Italia: M’ka marr malli për smoka dhe pite

Mërgimtarët po vazhdojnë të vijnë në vendlindjen e tyre, për t’i kaluar pushimet me familjarët e tyre.

E njëri nga ta që ka ardhur nga Italia u shpreh se mezi po pret të shkojë te nëna e motrat se e ka marr malli për pite.

“Më ka marr malli për smoka vallah, për pite e për fli”, u shpreh ai pos tjerash.

Për më shumë, klikoni në videon më poshtë.

(Kosova Sot Online)