Kapen hajnat që “ç’montonin” shtëpitë në Gjilan

  • E.K /
  • 30 September 2022 - 08:40
Kapen hajnat që “ç’montonin” shtëpitë në Gjilan

Janë arrestuar tre persona në Gjilan pasi që kishin vjedhur televizor, biçikletë, makinë shpuese, orë dore makinë rroje, enë kuzhine, parfume dhe rroba.

Sipas njoftimit të Policisë së Kosovës, të dyshuarit këtë vjedhje e kanë kryer në një shtëpi të vetme, ku më pas nga prokuroria janë ngarkuar me veprën penale “Vjedhje e rëndë”.

A.T, A.E dhe A.R janë dërguar në mbajtje për 48 orë.

Njoftimi i plotë:

(Kosova Sot Online)