Ky është 30-vjeçari që vdiq në aksident trafiku në rrugën Prishtinë-Merdare

  • E.K /
  • 27 October 2022 - 10:29
Ky është 30-vjeçari që vdiq në aksident trafiku në rrugën Prishtinë-Merdare

Një person në cilësinë e biçiklistit ka vdekur si pasojë e një aksidenti të ndodhur mes tri automjeteve mbrëmë në rrugën Prishtinë-Merdare.

Media njofton se viktima është Adnan Halimi, 30-vjeç.

Njoftimi i plotë i policisë:

AKSIDENT TRAFIKU ME FATALITET/Rr. Nacionale Prishtinë-Merdare,26.10.2022-21:43. Ka ndodh një aksident trafiku me fatalitet ku të përfshira kanë qenë tri automjete dhe një biçiklist. Si pasojë e aksidentit, nga lëndimet e marra  ka ndërruar jetë drejtuesi i biçikletës mashkull kosovar. Njësitet policore janë duke hetuar rastin.

(Kosova Sot Online)