Kaq është çmimi i derivateve për ditën e sotme

  • E.K /
  • 07 November 2022 - 08:41
Kaq është çmimi i derivateve për ditën e sotme

Ministria e Industrisë, Ndërmarrësisë dhe Tregtisë ka bërë të ditur çmimet e derivateve për ditën e sotme, shkruan "Kosova Sot Online".

Çmimi maksimal i lejuar për produktin Dizel është 1.72 euro për litër.

Për Benzinë është 1.47 euro për litër.

Çmimi maksimal i lejuar për produktin Gas është 0.71 euro.

(Kosova Sot Online)