“Jo vetëm Rama”/ Gazetari plas deklaratën e bujshme: McGonigal ka takuar edhe politikanë të tjerë, mes tyre edhe...

  • E.K /
  • 28 January 2023 - 16:39
“Jo vetëm Rama”/ Gazetari plas deklaratën e bujshme: McGonigal ka takuar edhe politikanë të tjerë, mes tyre edhe...

Gazetari Arbër Hitaj ka qenë i ftuar këtë të shtunë në Euroneës Albania, ku komentoi përfshirjen e kryeministrit Rama në dosjen McGonigal.

Hitaj tha në fjalën e tij se nuk është vetëm kryeministri Rama politikani shqiptar që ka takuar, ish-zyretarin e lartë të FBI-së.

Ai tha se edhe zyrtarë të lartë të Partisë Demokratike, por dhe kreu i Partisë së Lirisë, Ilir Meta e kanë takuar ish-shefin e kundërzbulimit në FBI.

(Kosova Sot Online)