Vrau dy persona dhe plagosi tre të tjerë nga familja e ish- gruas, ky është autori i krimit

  • E.K /
  • 01 March 2023 - 14:08
Vrau dy persona dhe plagosi tre të tjerë nga familja e ish- gruas, ky është autori i krimit

Një ngjarje e rëndë ka nodhur sot në Paskuqan, ku dy persona kanë vdekur dy të tjerë janë plagosur, përcjell “Kosova Sot Online”.

Policia ka identifikuar autorin e dyshuar të ngjarjes, ku ish-dhëndri shkoi në shtëpinë e ish-gruas dhe qëlloi me armë duke vrarë dy persona dhe plagosur tre të tjerë.

Autori dyshohet se është Ramazan Kutra, i cili është larguar nga vendi i ngjarjes.

(Kosova Sot Online)