Abazoviq shkakton bujë në rrjet me deklaratën për martesë, “Askush nuk jep vajzë”

  • E.K /
  • 12 April 2023 - 11:44
 Abazoviq shkakton bujë në rrjet me deklaratën për martesë, “Askush nuk jep vajzë”

Kryeministri i Malit të Zi, Dritan Abazoviq, u pyet për martesë në emisionin “Mirëmengjesi Mali i Zi”, përcjell “Kosova Sot Online”.

Abazoviq është përgjigjur se nuk është martuar akoma, sepse “askush nuk i jep vajzë”.

Me sa dihet,  Abazoviq deri më tani nuk është shfaqur në publik me partneren e tij dhe që nga gushti i vitit 2020 ka tërhequr shumë vëmendjen e publikut.

(Kosova Sot Online)