Ngjarje e rëndë: Djali vret babain e tij

  • E.K /
  • 06 May 2023 - 11:59
Ngjarje e rëndë: Djali vret babain e tij

Djali ka vrarë mbrëmë babanë e tij dje në Kragujevc, Serbi, përcjell “Kosova Sot Online”.

I dyshuari është i sëmurë mendor dhe nuk dihen motivet e ngjarjes, ndërsa krimi është kryer  pas përleshjes fizike mes të dyve.

I dyshuari është arrestuar nga Policia.

(Kosova Sot Online)