Ndërron jetë në moshë të re studentja kosovare

  • A.P /
  • 13 May 2024 - 15:54
Ndërron jetë në moshë të re studentja kosovare

Raportohet se ka ndërruar jetë, Mirgeta Buzhala, studentja e masterit të Shkencave Politike dhe Diplomacisë, transmeton gazeta “Kosova Sot Online”.

Lajmin e rëndë e kanë dhënë familjarët e saj.

"Miq e shokë, me zemër të thyer por krenarë që e patëm, ju njoftoj se vajza jonë e madhe, Mirgeta, sot na la". 

Njoftimi i plotë:

Njoftim mortor
Miq e shokë, me zemër të thyer por krenarë që e patëm, ju njoftoj se vajza jonë e madhe, Mirgeta, sot na la. 💔
Varrimi bëhet nesër më 13 maj në ora 15:00 në fshatin Budakovë (lagjja Buzhalë).

(Kosova Sot Online)