Tërmet në këtë vend të Kosovës

  • A.P /
  • 13 May 2024 - 18:41
Tërmet në këtë vend të Kosovës

Raportohet se një tërmet ka ndodhur sot në orën 18:04, transmeton gazeta “Kosova Sot Online”.

Epiqendra ka qenë diku në Malishevë me fuqi prej 3.1 shkallë të Rihterit.

“Tërmet në Kosovë! Një tërmet ka ndodhur pak më parë në orën 18:04 me epiqendër në mes të komunës së Malishevës dhe Tërpezës, me fuqi prej 3.1 shkallë të Rihterit!”, thuhet në njoftimin e postuar. 

(Kosova Sot Online)