Gjilan: Një personit nën kërcënimin e thikës i merren paratë dhe telefoni

  • E.K /
  • 29 May 2024 - 10:01
Gjilan: Një personit nën kërcënimin e thikës i merren paratë dhe telefoni

Policia ka njoftuar për një rast të grabitjes që ka ndodhur dje në Gjilan, përcjell “Kosova Sot Online”.

Një person ka raportuar se nën kërcënimin e thikës një person i panjohur i ka grabitur para dhe telefonin.

Policia ka njoftuar se lidhue me rastin është arrestuar i dushuari.

Njoftimi i policisë:

GRABITJE

Gjilan / 28.05.2024 – 05:10. Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se një i dyshuar i panjohur nën kërcënimin e thikës i ka grabitur para dhe telefonin, dhe është larguar në drejtim të panjohur. Lidhur me rastin i dyshuari është arrestuar dhe pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

(Kosova Sot Online)