Formacioni i Manchester City nëse transferon Messin, Guardiola luan me 4-3-3

  • S.A /
  • 28 gusht 2020 - 15:45
Formacioni i Manchester City nëse transferon Messin, Guardiola luan me 4-3-3

Lionel Messi ka tronditur Barcelonën këtë javë, duke kërkuar zyrtarisht të largohet nga Barcelona.

Lionel Messi dëshiron të largohet nga Barcelona, Humbja 8-2 nga Bayern Munich në Ligën e Kampionëve duket se ka qenë fundi, ashtu mendon Leo që mendon se ka përfunduar cikli me Barçën.

Manchester City është klubi që po përmendet më së shumti si opsioni më i mirë për Lionel Messin dhe tashmë mediat kanë nisur të publikojnë formacione të ndryshme se si do të dukej 11-shja e Pep Guardiolës për sezonin 2020.21, gjithmonë nëse Messi transferohet në Angli.

(Kosova Sot Online )