Guardiola kthehet në Angli pas pushimeve në Barcelonë, a ka biseduar me Messin?

  • A.P /
  • 31 gusht 2020 - 16:21
Guardiola kthehet në Angli pas pushimeve në Barcelonë, a ka biseduar me Messin?

Pep Guardiola ka ateruar në Angli.

Ai është pritur në aeroport nga shumë gazetarë, të interesuar për të nxjerrë informacione nëse ishte takuar apo jo me Lionel Messin.

Ai ishte për disa ditë në Barcelonë dhe ka zëra se ka diskutuar me Leon rreth transferimit të mundshëm në Manchester City, që sipas mediave të huaja tashmë gjithçka është kryer.

(Kosova Sot Online)