Higuain në MLS te ekipi i Beckham Higuain në MLS te ekipi i Beckham

  • S.A /
  • 11 shtator 2020 - 09:40
Higuain në MLS te ekipi i Beckham Higuain në MLS te ekipi i Beckham

Higuain është afër që të nënshkruajë me ekipin e Beckham.

Gonzalo Higuaín tashmë është histori për Juventusin.

Sipas ‘Gazzetta dello Sport’, ish sulmuesi i Real Madridi ka rënë dakord me Juventusin për të ndërprerë kontratën që i skadonte në vitin 2021 dhe tashmë ka ekip të ri.

Bëhet fjalë për Inter Miamin në MLS, aty ku këtë verë u transferua Matuidi.

Inter Miami është në pronësi të David Beckham.

(Kosova Sot Online )