James Rodriguez ia bën sefte në Premierligë, shënon gol të bukur

  • E.K /
  • 19 shtator 2020 - 14:35
James Rodriguez ia bën sefte në Premierligë, shënon gol të bukur

Evertoni e ka përmbysur WBA-në dhe po fiton 2-1.

Gol në këtë takim ka shënuar edhe i transferuari nga Real Madridi, James Rodriguez.

Ai shënoi për 2-1 në minutën e 45’, një gol shumë të bukur nga distanca.

(Kosova Sot Online)