Dy gola të shpejtë në ndeshjen Brighton vs Man United

  • E.K /
  • 26 shtator 2020 - 14:52
Dy gola të shpejtë në ndeshjen Brighton vs Man United

Janë shënuar dy gola të shpejtë në ndeshjen me Brighton dhe Manchester United.

Të parët në epërsi kaluan vendasit, në minutën e 40’, ishte Neal Maupay ai që realizoi nga pika e bardhë për 1-0.

Pak minuta më vonë, në atë të 43’, United reagoi me Harry Maguire, duke barazuar gjithçka, 1-1.

(Kosova Sot Online)