Manchester City me mungesa kundër Leicester City

  • A.P /
  • 27 shtator 2020 - 16:58
Manchester City me mungesa kundër Leicester City

Pep Guardiola do të jetë pa disa lojtarë kryesor, veçuar sulmuesit; Sergio Aguero dhe Gabriel Jesus.

Objektivi i Barcelonës, Garcia, e nis titullar këtë takim.

(Kosova Sot Online)