Liverpooli e përmbysi Arsenalin, Robertson e përmirësoi gabimin

  • A.P /
  • 28 shtator 2020 - 21:45
Liverpooli e përmbysi Arsenalin, Robertson e përmirësoi gabimin

Liverpooli e ka përmbysur Arsenalin dhe po fiton 2-1 në ‘Anfield’.

Andy Robertson e ka përmirësuar gabimin.

Pas gafës që bëri te goli i mysafirëve, Robertson ka arritur ta dërgojë topin në rrjetë për të shënuar për 2-1 në minutën e 35’, duke e kaluar në epërsi Liverpoolin që 10 minuta më parë ishte duke humbur 0-1, 

(Kosova Sot Online)