Ministrja Dumoshi pret në takim sportistet e verbër

  • G.G /
  • 30 shtator 2020 - 09:43
Ministrja Dumoshi pret në takim sportistet e verbër

Sot, (30.09.2020), ora 11:00, në kuadër të aktiviteteve të Javës Evropiane të Sportit, ministrja e Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Vlora Dumoshi pret në takim sportistet e verbër.

Ngjarja mbahet në kabinetin e Ministres Dumoshi.

Ftoheni ta përcillni këtë ngjarje!

(Kosova Sot Online)