Startojnë blerjet e reja, Chilwell, Havertz dhe Werner, Chelsea vs Southampton

  • G.G /
  • 17 tetor 2020 - 15:26
Startojnë blerjet e reja, Chilwell, Havertz dhe Werner, Chelsea vs Southampton

Janë publikuar formacionet për sfidën mes Chelseat dhe Southamptonit.

Për “Blutë” e Londrës, në Stamford Bridge startojnë prurjet e reja; Chilëell, Haverts dhe Werner.

Nga minuta e parë është hedhur edhe Pulisic.

Chelsea:

Southampton:

(Kosova Sot Online)