Dy gola brenda tre minutave të shënuar në El Clasico

  • E.K /
  • 24 tetor 2020 - 16:52
Dy gola brenda tre minutave të shënuar në El Clasico

Janë shënuar dy gola brenda tre minutave në El Clasico.

Real Madridi e ka nisur më mirë këtë ndeshje dhe erdhën në epërsi shumë herët me anë te Valverde, i cili u asistua nga Benzema në minutën e pestë.

Goli i dytë erdhi në minutën e 9 ku për Barcelonën do të barazonte tinejxheri, Ansu Fati. 

(Kosova Sot Online)