Robin Krasniqi tregon rrugën e tij si kampion, nga lufta e UÇK deri me sot

  • E.K /
  • 24 tetor 2020 - 17:47
Robin Krasniqi tregon rrugën e tij si kampion, nga lufta e UÇK deri me sot

Boksieri kosovar, Robin Krasniqi, i cili është kampion në IBO dhe në Interim WBA ka postuar një status të gjatë ku ka treguar për rrugën e tij prej kampioni.

Krasniqi në një status të gjatë në facebook ka treguar rrugën e tij prej kampioni nga fëmijëria deri te kampioni.

Ai ka treguar për kohën kur ishte fotografuar me një shirit në kokë me një emblemë të UÇK-së e deri me sot. 

https://www.facebook.com/BoxerRobinKrasniqi/posts/3320333404687896

(Kosova Sot Online)