Ibrahimovic s’di të ndalet, i shënon Romës pas dy minutave lojë

  • A.P /
  • 26 tetor 2020 - 20:57
Ibrahimovic s’di të ndalet, i shënon Romës pas dy minutave lojë

Milani e ka nisur furishëm sfidën kundër Romës.

Pas dy minutave lojë në San Siro, Kuqezinjtë kaluan në epërsi me golin e Zlatan Ibrahimovic.

Ibra nuk një moshë dhe nëse Milani është në formë fantastike këtë sezon, padyshim është edhe falë tij.

(Kosova Sot Online)