Dy gola të shpejt në ndeshjen Inter-Parma

  • G.G /
  • 31 tetor 2020 - 19:36
Dy gola të shpejt në ndeshjen Inter-Parma

Është dinamizuar ndeshje në mes të Interit dhe Parmës

Golin e dytë për Parmën fillimisht e shënoi Gervinho në minutën e 62-të, kurse e ngushtoi epërsinë në 1-2 në minutën e 64-të. 

(Kosova Sot Online)