E konfirmon Barça, Ansu Fati operohet me sukses, do të mungojë gjatë

  • E.K /
  • 09 November 2020 - 17:50
 E konfirmon Barça, Ansu Fati operohet me sukses, do të mungojë gjatë

Ansu Fati do të jetë jashtë fushave së paku katër muaj.

Barcelona ka konfirmuar para pak çastesh se 18-vjeçari, “Ansu Fati, është operuar me sukses pas dëmtimit të miniskusit të brendshëm në gjurin e majtë nga Dr. Ramon Cugat në mbikëqyrje të stafit mjekësorë të klubit. Klubit”.

Barça ndër të tjera shkruan dhe tregon se Fati “do të jetë jashtë rreth katër muaj”.

(Kosova Sot Online)