Ziyech dhe Werner startojnë për Chelsean kundër Newcastle

  • A.P /
  • 21 nëntor 2020 - 12:48
Ziyech dhe Werner startojnë për Chelsean kundër Newcastle

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Newcastle United dhe Chelsea.

Pas tetë ndeshjeve, Chelsea renditet në pozitën e pestë me 15 pikë, kurse Newcastle në atë të 13 me 11 pikë,

(Kosova Sot Online)