Hazard, Odegaard dhe Mariano në formacion – Marcelo, Asensio dhe Vini në stol

  • S.A /
  • 21 nëntor 2020 - 15:44
Hazard, Odegaard dhe Mariano në formacion – Marcelo, Asensio dhe Vini në stol

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Villarrealit dhe Real Madridit.

Zinedine Zidane në sulm i ka hedhur Eden Hazardin, Marianon dhe Lucas Vasquezin, duke i lënë në stol Vinicius Juniorin, Rodrygon dhe Marco Asension.

Në mesfushë, në mungesë të Casemiros, startojnë Kroos, Modric dhe Odegaard, raporton Gazeta Express.

Në mbrojtje në vend të Sergio Ramos starton Nacho Fernandez.

(Kosova Sot Online )