Uzuni starton kundër Ronaldos

  • A.P /
  • 24 nëntor 2020 - 19:53
Uzuni starton kundër Ronaldos

Sulmuesi i Kombëtares shqiptare, Myrto Uzuni ka startuar sonte për skuadrën e Ferencevaros në Allianz të Juventusit në Torino

Sulmuesi shqiptar kishte munguar në ndeshjet e fundit për kampionët e Hungarisë, për shkak se ishte infektuar me COVID-19.

Ai tanimë është rikthyer dhe do të startojë nga fillimi kundër Juventusit.

Në anën tjetër, Juventusi në këtë ndeshje do të startojë me Ronaldon përpara që do të asistohet nga Dybala. 

(Kosova Sot Online)