Mane në stol, startojnë Minamino dhe Jota

  • S.A /
  • 28 nëntor 2020 - 13:00
Mane në stol, startojnë Minamino dhe Jota

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Brighton dhe Liverpool.

Liverpooli vjen në këtë ndeshje pas fitores së madhe kundër Leicester City, derisa Brighton gjithashtu mori tri pikë të rëndësishme, duke e mposhtur në udhëtim Aston Villën.

Liverpooli gjendet në pozitën e dytë me 20 pikë, kurse Brighton në atë të 16 me 9 pikë.

Xherdan Shaqiri vazhdon të mos jetë gati pas disa problemeve fizike.

(Kosova Sot Online )