City kërkon t’i japë fund ecurisë negative, Guardiola i lë në stol Bernardon, Sterlingun

  • G.G /
  • 28 nëntor 2020 - 15:22
City kërkon t’i japë fund ecurisë negative, Guardiola i lë në stol Bernardon, Sterlingun

Janë publiokuar formacionet zyrtare për sfidën mes Manchester City dhe Burnley.

Man City, që gjendet në pozitën e 14 me vetëm 12 pikë dhe po kalon një sezon të vështirë, vjen në këtë ndeshje pas barazimit me Liverpoolin dhe humbjes nga Tottenhami.

(Kosova Sot Online)