Gjithçka gati për derbin Napoli vs Roma, nuk luan asnjëri prej futbollistëve shqiptarë

  • E.K /
  • 29 nëntor 2020 - 21:58
 Gjithçka gati për derbin Napoli vs Roma, nuk luan asnjëri prej futbollistëve shqiptarë

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Napolit dhe Romës.

Në derbin e xhiros së nëntë në Serie A, për Romën nuk starton mbrojtësi i Kombëtares shqiptare, Marash Kumbulla.

Në anën tjetër, për Napolin Elseid Hysaj dhe Amir Rrahmani vazhdojnë të jenë të izoluar shkaku i COVID-19,

(Kosova Sot Online)