Supergol i Inter kundër Monchengladbach

  • A.P /
  • 01 dhjetor 2020 - 21:32
Supergol i Inter kundër Monchengladbach

Interi ka shënuar gol kundër Borussia Monchengladbach

Goli për zikaltërit erdhi në minutën e 17 dhe ishte Mateo Darmian që shënoi një gol të bukur.

Gagliardini pasoi të Darmian i cili pastaj goditi fuqishëm me të djathtën e tij kurse topi depërtoi përmes këmbëve të portierit të Monchengladbach.

(Kosova Sot Online)