United barazon me fat kundër PSG

  • A.P /
  • 02 dhjetor 2020 - 21:44
United barazon me fat kundër PSG

Manchester United e ka barazuar rezultatin kundër Paris Saint-Germain

Goli erdhi në minutën e 32-të dhe atë e shënoi Marcus Rashford por topi devijoi në rrjetë me fat për shkak të devijimit të Danillos. 


(Kosova Sot Online)