Shënohen edhe dy gola në ndeshjen Juventus-Dinamo Kiev

  • A.P /
  • 02 dhjetor 2020 - 22:32
Shënohen edhe dy gola në ndeshjen Juventus-Dinamo Kiev

Cristiano Ronaldo ka shënuar golin e dytë për Juventusin kurse Morata të tretin.

Goli nga Ronaldo ka ardhur në minutën e 57-të dhe ishte një gol i lehtë i shënuar nga afërsia.

Kurse Morata ka shënuar në minutën e 66-të. 

(Kosova Sot Online)