Milani barazon rezultatin për dy minuta

  • A.P /
  • 03 dhjetor 2020 - 19:43
Milani barazon rezultatin për dy minuta

AC Milan ka reaguar pasi pësoi dy gola nga Celtic

Ata kanë arritur që ta barazojnë rezultatin dhe atë e kanë bërë me dy gola të shënuar brenda dy minutave.

Calhanoglu shënoi një gol të bukur nga goditja e lirë në minutën e 24-të kurse rezultatin e barazoi Catillejo në minutën e 26-të. 


(Kosova Sot Online)