Arsenali shënon dy gola, por goli i Lacazette ishte një perlë e vërtetë

  • A.P /
  • 03 dhjetor 2020 - 21:48
Arsenali shënon dy gola, por goli i Lacazette ishte një perlë e vërtetë

Arsenali ka shënuar dy gola që në fillim të ndeshjes kundër Rapidit të Vjenës

Goli i parë erdhi nga Alexander Lacazette që u shënua në minutën e 10 dhe ishte një super gol i sulmuesit francez.

Kurse goli i dytë erdhi pas një ndërprerje ku shënoi Pablo Mari në minutën e 18-të.

(Kosova Sot Online)