Juve dhe Interi e kanë seriozisht për Joao Felixin

  • G.G /
  • 18 dhjetor 2020 - 15:24
Juve dhe Interi e kanë seriozisht për Joao Felixin

Joao Felix mund të ndërrojë skuadër gjatë verës.

Sulmuesi i Atletico Madrid, sipas Calciomercato, është i nervozuar me rolin e tij te Atletico Madrid dhe po e mendon largimin në vitin 2021.

Gjigantët e Serie A, Juventusi dhe Interi, raportohet se janë duke e monitoruar situatën e portugezit, të cilët janë të gatshëm të ofrojnë shumë para dhe një rrogë të majme për 21-vjeçarin.

Joao ka bërë deri më ani 53 paraqitje me Atleticon, ka shënuar 17 gola. 

(Kosova Sot Online)