Barça me Messin kërkojnë tjetër fitore për t’iu afruar kreut në La Liga

  • G.G /
  • 19 December 2020 - 16:04
Barça me Messin kërkojnë tjetër fitore për t’iu afruar kreut në La Liga

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Barcelonës dhe Valencias.

Barcelona sërish do të zhvillojë ndeshje në ‘Camp Nou’.

Pas fitores së madhe kundër Real Sociedad, Leo Messi me shokë e kanë një tjetër test, Valencian.

Sfida do të zhvillohet nga ora 16:15.

(Kosova Sot Online)