Jorginho vazhdon të lidhet me një rikthim në Serie A

  • G.G /
  • 31 dhjetor 2020 - 12:54
Jorginho vazhdon të lidhet me një rikthim në Serie A

Lidhur me të ardhmen e futbollistit ka folur sërish agjenti, i cili nuk e ka mohuar që ai të kthehet në Itali “në të ardhmen”.

Jorginho lidhet me një rikthim te Napoli, por atë raportohet se e do edhe Juventusi.

“Jorginho është lojtar i Chelseat dhe është i lumtur këtu, por s’do ta përjashtoja një rikthim në Itali në të ardhmen”, tha Joao Santos për ‘Radio Kiss Kiss’.

(Kosova Sot Online)