Futbollistët e ftuar nga Zidane për sfidën me Osasunën

  • G.G /
  • 09 January 2021 - 11:47
Futbollistët e ftuar nga Zidane për sfidën me Osasunën

Nga ora 21:00, Reali i Zinedine Zidane do të kërkojë pikët e plota në Pamplona, ku do të përballet me Osasunën.

Madridi tashmë ka mbërritur Pamplona, udhëtoi të premten mbrëma.

Dani Carvajal, Rodrygo dhe Luka Jovic janë mungesat e Los Blancos.

(Kosova Sot Online)