Conte merr lajme të mira para ndeshjes kundër Juventusit

  • A.P /
  • 15 janar 2021 - 20:50
Conte merr lajme të mira para ndeshjes kundër Juventusit

Trajneri i Interit, Antonio Conte ka konfirmuar se janë kthyer në stërvitje të plota lojtarët: Stefano Sensi, Matias Vecino, Andrea Pinamonti dhe Matteo Darmian, lojtarë këta që ai mund t’i shfrytëzojë për ndeshjen kundër Juventusit

Calciomercato.com raporton që zikaltërit që katër lojtarë janë kthyer në stërvitje të plota për ndeshjen kundër Zonjës së vjetër.

Danilo D’Ambrosio ishte i vetmi që ka munguar kështu që pritet të mos luajë në “Derby d’Italia.

Interi janë në vendin e dytë në Serie A dhe para kanë Juventusin që ka katër pikë më pak dhe janë në vendin e katër.

(Kosova Sot Online)