Juventusi publikon listën e lojtarëve të ftuar për ndeshjen ndaj Interit

  • A.P /
  • 17 janar 2021 - 12:24
Juventusi publikon listën e lojtarëve të ftuar për ndeshjen ndaj Interit

Juventusi ka publikuar listën e lojtarëve të ftuar për ndeshjen ndaj Interit, e cila zhvillohet sonte me fillim nga ora 20:45.

De Ligt, Cuadrado, Alex Sandro, dhe Paolo Dybala janë mungesat e konfirmuara nga “Zonja e Vjetër”.

Chiellini pritet të rikthehet në formacion pas shumë kohësh, ndërsa McKennie dhe Chiesa janë të gatshëm për ndeshje.

(Kosova Sot Online)