Mandzukic dhe Tomori arrijnë marrëveshje me Milanin

  • a /
  • 17 janar 2021 - 13:46
Mandzukic dhe Tomori arrijnë marrëveshje me Milanin

Mario Mandzukic dhe Fikayo Tomori do të jetën futbollistët e ri të Milanit.

Këtë e ka konfirmuar gazetari i njohur italian, Fabrizio Romano në profilin e tij në Twitter.

Sulmuesi kroat, Mario Mandzukic do t’i kryejë nesër testet mjekësore dhe më pas do të nënshkruhet kontrata.

Fikayo Tomori do të udhëtojë në Milano në ditët e ardhshme, kurse ardhja e tij do të jetë në formë huazimi.


(Kosova Sot Online)