Leicesteri dyfishon epërsinë ndaj Chelseas

  • A.P /
  • 19 janar 2021 - 22:16
Leicesteri dyfishon epërsinë ndaj Chelseas

Leicesteri ka arritur të shënojë edhe golin e dytë ndaj Chelseas dhe tani po prin 2:0, në ndeshjen e javës së 18-të në Premierligë.

Ishte James Maddison i cili realizoi në minutën e 41-të pas asistimit të Albrighton.


(Kosova Sot Online)