Monchengladbach përsëri në epërsi kundër Dortmund

  • A.P /
  • 22 janar 2021 - 21:52
Monchengladbach përsëri në epërsi kundër Dortmund

Borussia Monchengladbach ka shënuar gol kundër Dortmundit

Goli ka ardhur në minutën e 49-të dhe është shënuar nga Bensebaini. 

(Kosova Sot Online)