Brenda tre minutave shënohet goli i parë në ndeshjen Prishtina-Drita

  • G.G /
  • 23 January 2021 - 12:43
Brenda tre minutave shënohet goli i parë në ndeshjen Prishtina-Drita

Pas tre minutave është zhbllokuar menjëherë ndeshje e Superkupës së Kosovës në futboll mes Prishtinës dhe Dritës.

Janë kryeqytetasit që kanë kaluar në avantazh qysh në minutën e tretë në ndeshjen që po zhvillohet në Antalya.

Ishte Qëndrim Zyba që gjuajti me kokë pas harkimit të Endrit Krasniqit dhe realizoi për ta zhbllokuar ndeshjen.

(Kosova Sot Online)