Manchester City kërkon kreun në Premierligë

  • A.P /
  • 26 janar 2021 - 20:30
Manchester City kërkon kreun në Premierligë

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën WBA-së dhe Manchester City,

Manchester City tashmë ka 38 pikë, dy më pak se Manchester United me një ndeshje më pak, çka do të thotë se sonte mund të rrëmbejë kreun në Premierligë.


(Kosova Sot Online)